Wynajem nieruchomości

Na co zwrócić uwagę przy wynajmie nieruchomości?

Współpraca z godnym zaufania, doświadczonym pośrednikiem. Wybrany doradca powinien budzić zaufanie i dawać poczucie słuszności podejmowanych decyzji.

Skompletowanie dokumentacji

Najemcy zawsze żądają okazania aktualnej dokumentacji budynku. Upewnij się, że wszystko jest na swoim miejscu, zanim wejdziemy z ofertą na rynek.

Określenie ambitnych, ale realistycznych celów

Warto sprawdzić ofertę podobnych powierzchni do wynajęcia. Upewnij się, że pozyskane informacje są rzetelne, a twoje oczekiwania zgodne z realiami rynkowymi. Działamy we wspólnym interesie – naszym celem jest uzyskanie najkorzystniejszych warunków najmu.

Świadome działanie

Nieruchomość należy traktować, jako składnik majątku generujący dochód. Warto zadbać o ubezpieczenie budynku i przygotować się na szereg obowiązków, jakie wiążą się z wynajmem, zarówno w odniesieniu do własnej nieruchomości, jak i najemców.

Przedstawimy jak wygląda aktualny rynek konkurencyjnych ofert tak, aby lepiej dopasować ofertę do aktualnych uwarunkowań rynkowych i pomożemy wypracować rozwiązania gwarantujące dobre przygotowanie na każdy potencjalny scenariusz.

Twoje imię *

Nazwa Firmy *

Adres e-mail *

Telefon kontaktowy *

Preferowana metoda kontaktu (proszę wybrać) *
TelefonE-mail

Chcesz omówić szczegóły tej oferty?

Przesyłając swoje zapytanie zgadzasz się z polityką prywatności

maciej-peka

Maciej Pełka
Idustrial
Property
Adviser
+48 733 303 097
mpelka@mporium.pl