Kupno nieruchomości

Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie nieruchomości?

Współpraca z godnym zaufania, doświadczonym pośrednikiem
W ostatnich 10 latach zdobyliśmy duże doświadczenie doradzając krajowym i międzynarodowym podmiotom w procesie kupna budynków przemysłowych, magazynowych i gruntów inwestycyjnych.

Weryfikacja kondycji finansowej

Kupujmy nieruchomości, na które nas stać, i zawsze bądźmy przygotowani na najgorszy scenariusz. Zanim wspólnie rozpoczniemy poszukiwania nieruchomości, dobrze jest sprawdzić możliwości finansowe. Ułatwi to cały proces znalezienia odpowiedniego rozwiązania i uchroni przed konsekwencjami ewentualnego niepowodzenia.

Dobrze przygotowana umowa sprzedaży, zapewniająca ochronę nabywcy

Umowa sprzedaży powinna zawierać postanowienia chroniące prawa nabywcy, oraz określać obowiązki stron w poszczególnych sytuacjach. Dzięki naszej rozległej wiedzy i doświadczeniu przeprowadzimy Państwa przez ten proces w taki sposób, aby zapewnić jak najlepszą pozycję w chwili podpisywania umowy.

Korzystanie z usług doświadczonych i zaufanych zewnętrznych doradców

Niezależnie od naszej wiedzy zawsze dobrze dodatkowo skonsultować wszystkie niejasne kwestie z pośrednikiem finansowym, doradcą podatkowym bądź prawnikiem, aby upewnić się, że wszystkie kwestie finansowe i prawne zostały właściwie zabezpieczone.

Prześlij zapytanie

Twoje imię *

Nazwa Firmy *

Adres e-mail *

Telefon kontaktowy *

Preferowana metoda kontaktu (proszę wybrać) *
TelefonE-mail

Chcesz omówić szczegóły tej oferty?

Przesyłając swoje zapytanie zgadzasz się z polityką prywatności

Skontaktuj się

maciej-peka

Maciej Pełka
Idustrial
Property
Adviser
+48 733 303 097
mpelka@mporium.pl