Jestem licencjonowanym Pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, oraz licencjonowanym Zarządcą Nieruchomości. Przez ostatnich 10 lat byłem związany z Grupą Emmerson, ostatnio na pozycji Starszego Specjalisty ds. Nieruchomości Przemysłowych i Gruntów Inwestycyjnych, gdzie odpowiadałem za sprzedaż, wynajem budynków przemysłowych i magazynowych, w tym kompleksowe doradztwo przy wyborze lokalizacji dla nowych inwestycji komercyjnych. Pracując przy wielu dedykowanych projektach na każdym etapie ich realizacji, zdobyłem unikalną wiedzę i doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu strategii marketingowych, sprzedażowych z nastawieniem na dostarczanie wysokiej jakości usług i osiąganiu optymalnych wyników. W tym czasie uczestniczyłem i zrealizowałem szereg transakcji dla wielu krajowych i międzynarodowych podmiotów.

Obecnie w odpowiedzi na dynamiczny rozwój rynku nieruchomości komercyjnych i popyt na profesjonalne doradztwo, postanowiłem uruchomić komplementarną platformę pod własną nazwą – Mporium Real Estate. Jesteśmy niezależną firmą, oferującą kompleksowe usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rzecz właścicieli i klientów prowadzących lub planujących rozwój działalność w Polsce.

Rynek nieruchomości ma istotny wpływ na działalność każdej firmy, dlatego w ramach naszych kompetencji nieustannie dopasowujemy świadczone przez nas usługi do zmieniających się wymagań. Nieustanne zmiany w otoczeniu makroekonomicznym wywołują konieczność zmian funkcjonowania wszystkich uczestników rynku, dostrzegamy to i także zmieniamy się wraz z nimi i wychodzimy naprzeciw poprzez oferowanie kompleksowych rozwiązań, pomagając optymalizować koszty i realizować założone cele.

Dokładnie analizujemy każde zlecenie, definiujemy związane z nim kryteria, a następnie proponujemy strategię najlepszego potencjalnego rozwiązania. Zawsze skupiamy się na długoterminowej perspektywie i jesteśmy przekonani, że niezależnie od zakresu, miejsca, przedmiotu zlecenia, nasza oferta okaże się dla Państwa interesująca, a co za tym idzie, będziemy w stanie nawiązać owocną współpracę.

Dziękuję za uwagę i zapraszam do współpracy.

Maciej Pełka