BTS / BTO

Obszary które należy rozważyć planując ekspansję!

Przeanalizuj dostępne opcje. Znaczna część dedykowanych obiektów przemysłowych jest realizowanych poprzez powierzenie budowy profesjonalnym deweloperom w zamian za zobowiązanie do długoterminowego najmu. Konieczność ekspansji generuje szereg pytań, dlatego warto rozważyć różne opcje.

Określ potrzeby i oczekiwania

Myślenie strategicznie i przewidywanie długoterminowych perspektyw rozwoju własnej firmy. Optymalny projekt i lokalizacja, które zaspokoją najważniejsze potrzeby w zakresie komunikacji, logistyki, dostępności do rynku pracy, funkcji i rozwiązań architektonicznych i systemów utrzymania budynku. Każdy z tych aspektów będzie miał ogromne znaczenie dla przyszłej działalności.

Korzyści wynikające z budowy w systemie build-to-suit (BTS)

Możliwość wyboru lokalizacji, dopasowanej do specyficznych potrzeb w zakresie dystrybucji, produkcji, usług oraz oczekiwań klientów i pracowników. Możliwość skorzystania z usług wybranego dewelopera odpowiedzialnego za kompleksową, bezkonfliktową realizację w zakresie zakupu działki, zaprojektowaniu budynku, budowy i finansowania.

Współpraca z doświadczonym deweloperem

Warto wybrać doświadczonego dewelopera, który ułatwi podjęcie decyzji o ekspansji w oparciu o rozwiązanie Build-to-Suit (BTS) lub Build-to-Own (BTO).

Skontaktuj się z nami – współpracujemy na rynku przemysłowym z najlepszymi deweloperami i z ich pomocą pomożemy opracować scenariusz działania w największym stopniu dopasowany do Państwa potrzeb.

Prześlij zapytanie

Twoje imię *

Nazwa Firmy *

Adres e-mail *

Telefon kontaktowy *

Preferowana metoda kontaktu (proszę wybrać) *
TelefonE-mail

Chcesz omówić szczegóły tej oferty?

Przesyłając swoje zapytanie zgadzasz się z polityką prywatności

Skontaktuj się

maciej-peka

Maciej Pełka
Idustrial
Property
Adviser
+48 733 303 097
mpelka@mporium.pl